Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 150,00 zł.
Agata Dobrowolska

Agata Dobrowolska w 2017 roku ukończyła studia na WSzP w Toruniu na kierunku: grafika. Na swoją specjalizację wybrała projektowanie graficzne.

Podczas studiów dwukrotnie brała udział w wymianie studenckiej ERASMUS+: pierwszy rok spędziła w stolicy Sycylii, Palermo, a kolejny w niemieckim mieście Greifswald. Podczas studiów odbyła też praktyki w agencji reklamowej w Hamburgu, gdzie aktualnie mieszka.

Zainteresowania plastyczne Agaty Dobrowolskiej rozwinęły się przede wszystkim podczas nauki w rypińskim liceum plastycznym, gdzie zdobyła nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu historii sztuki, ale i rozwinął się jej warsztat artystyczny. Będąc licealistką została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej w dziedzinie historii sztuki, ale zdecydowała się pójść w drugą stronę - wybrała studia artystyczne, skupiając się na malarstwie i grafice.

Do kuchni wege Agatę Dobrowolską przekonały poglądy ideologiczne dotyczące praw zwierząt, ale nie mniejsze znaczenie miały i inne plusy płynące z tej metody odżywiana. Jak sama twierdzi: wegetarianizm jest po prostu zdrowszy i lepiej smakuje. No i wbrew pozorom, jest naprawdę tani! :)

Książki w Bonie:
Leniwy Pieróg

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl